Rév Group s.r.o.

True Partner in Pressure

Lahve na hasičí přístroje

Společnost Luxfer nabízí široký výběr kvalitních a spolehlivých lahví výrobcům hasicích přístrojů všude na světě. V oblasti bezpečnosti a výkonnosti nemají lahve Luxfer konkurenci a splňují i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Celohliníkové lahve L6X jsou vyrobeny z vlastní slitiny L6X, která je vyvinutá firmou Luxfer a je to patentovaná odvozená varianta slitiny 6061.

Metalurgové firmy Luxfer, kteří jsou uznávanými specialisty po celém světě, vyvinuli tuto korozi-odolnou slitinu tak, aby poskytovala nejlepší výkon i v těch nejnáročnějších vysokotlakých aplikacích. V porovnání s klasickou slitinou 6061, Luxfer L6X byla optimalizována tak, aby dodala lahvím pevnost a zvýšenou odolnost proti trhlinám a proti mechanickému poškození.

Lahve Luxfer splňují veškeré mezinárodní normy a směrnice a prošly velmi přísnému a důkladnému testování od všech hlavních notifikovaných osob. Více než 40 miliónů kusů lahví vyrobených ze slitiny L6X jsou nejužívanější ve více než 50 zemích světa.

 


 


Hliníkové lahve L6X®

Hliníkové lahve L6X na hasicí přístroje jsou až o 40 % lehčí než podobné ocelové lahve. Jsou přenosné, odolné proti korozi a jsou nemagnetické, tudíž

Více